Preskočiť na obsah
12 družstvo

Administratíva a podporné služby

12 družstvo

Administratívne a pomocné činnosti

Sídlo
Bratislava - Staré Mesto
Od roku
2017
IČO
50 726 200

12 družstvo

Družstvo

Aktívna
Sídlo
Rajská 3, 811 08 Bratislava - Staré Mesto
Na trhu od
24. marca 2017
IČO
50 726 200
Právna forma
Družstvo
Odbor (SK NACE 82.10)
Administratívne a pomocné činnosti

Firma v číslach

9
rokov na trhu
2017
rok vzniku
27
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte 12 družstvo

12 družstvo sídli na adrese Rajská 3, 811 08 Bratislava - Staré Mesto. Zapísaná je od 24. marca 2017 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Administratívne a pomocné činnosti“ (82.10). Predmet činnosti tvorí 27 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, prenájom hnuteľných vecí a administratívne služby.

Základné údaje

Obchodné meno
12 družstvo
Právna forma
Družstvo
IČO
50 726 200
DIČ
2120484377
Dátum vzniku
24. marca 2017
Sídlo
Rajská 3, 811 08 Bratislava - Staré Mesto
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III, oddiel Dr, vložka č. 717/B
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 82.10)
Administratívne a pomocné činnosti

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa 12 družstvo zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 27 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Prenájom hnuteľných vecí

  • Administratívne služby

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

Zobraziť všetkých 27 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Skladovanie
  • Správa, údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Vedenie účtovníctva
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby
  • Maliarske práce
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Čistenie kanalizačných systémov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Nákup a predaj nehnuteľností
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním základných služieb

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli 12 družstvo?

Sídlo je na adrese Rajská 3, 811 08 Bratislava - Staré Mesto.

Čím sa 12 družstvo zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Administratívne a pomocné činnosti“ (82.10). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; prenájom hnuteľných vecí; administratívne služby; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb….

Aké je IČO – 12 družstvo?

IČO je 50 726 200, DIČ 2120484377.

Kedy vznikla 12 družstvo?

Vznik: 24. marca 2017. Na trhu pôsobí 9 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Rajská 3 811 08 Bratislava - Staré Mesto

Registrový súd: Mestský súd Bratislava III

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre 12 družstvo podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese 12-druzstvo.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.